O NAS

O firmie EURO-MAR…

Specjalizujemy się w pracach wykończeniowych w i wokół domów jednorodzinnych, wielorodzinnych i obiektów użyteczności publicznej. Zatrudniamy kilku pracowników, a w razie potrzeby do większych zleceń wynajmujemy także podwykonawców oraz specjalistyczny sprzęt budowlany – oczywiście wtedy za całość zleconych prac budowlanych odpowiadamy wtedy jako Wykonawca.

Wykonujemy zarówno typowe usługi budowlano-wykończeniowe jak również jesteśmy przygotowani do prac remontowych, włącznie z generalnymi remontami starych domów jednorodzinnych lub większych obiektów.

dom jednorodzinny - stan surowy otwarty

Dom jednorodzinny - stan surowy otwarty

Specjalizujemy się w pracach wykończeniowych budynków w stanie surowym otwartym, czyli posadowionych już na fundamentach, wymurowanych i porytych dachem. Jednakże wykonywaliśmy i wykonujemy prace murarskie, podejmujemy wykonanie fundamentów, wykonanie ślepych wylewek, wymurowanie ścianek działowych zarówno tradycyjną metodą mokrą jak i w suchej zabudowie, oraz wykonamy tynkowanie ścian wewnętrznych i zewnętrznych. Z tzw. „ciężkich” prac wykończeniowych na zewnątrz budynku podejmiemy się wykonania tarasu, ułożenia kamienia naturalnego, wykonania podjazdu do garażu, murowania klinkierem oraz wykonania ogrodzeń. Posiadamy duże doświadczenie w układaniu kostki brukowej i zagospodarowaniu terenu np. poprzez zaplanowanie i odpowiednie ułożenie krawężników.

Z prac wykończeniowych na zewnątrz budynków wykonujemy docieplenia domów, podbitki dachowe i ew. malowanie elewacji.

Z prac instalatorskich wykonamy przyłącz wodny i kanalizacyjny wraz z ułożeniem elementów instalacji wod-kan we wnętrzu budynku. Wykonujemy również instalacje elektryczne wraz z okablowaniem instalacji alarmowych.

Z kolei z prac wykończeniowych we wnętrzach wykonamy gładzie gipsowe, malowanie ścian i sufitów, tapetowanie, elementy suchej zabudowy – ścianki działowe i sufity podwieszane. Realizujemy układanie płytek, układanie paneli oraz montaż stolarki okiennej i drzwiowej.

Dom jednorodzinny - prace wykończeniowe dobiegły końca.

Dom jednorodzinny - prace wykończeniowe dobiegły końca.

Roboty budowlane realizujemy wykorzystując naszą wiedzę i bogate doświadczenie w oparciu o powszechnie dostępne na rynku nowoczesne technologie i materiały renomowanych firm – na wykonane prace udzielamy gwarancji!

Zobacz nasz cennik prac remontowo-budowlanych


>> Strona główna<<

Comments are closed.